Desenler Kavgaya Durdu

0.00TL den başlayan taksitlerle ...

“Anadolu coğrafyasında, Halk Edebiyatı içinde halk destanları önemli bir yer tutar. Anadolu destanları, halkların gizli tarihini ve felsefesini de içermiştir bir anlamda. Uyutan, yanlış bilinçlendirip yanlış yönlendiren egemen tarih anlayışına karşı bir kültür kalkanı, demokratik, sosyalist ve insancıl, ilerici bir insanlık mirası olagelmiştir destanlar.

Desenler Kavgaya Durdu (Ünaldı Dokumacı Destanı), adı geçen dokumacı sitesinin işçilerinin direnişini ve Antep’i anlatmaktadır. Konu çetin ve çetrefildir. Hem bir işçi direnişini, hem de Antep ve Antepliyi anlatabilmek zor bir iştir gerçekten. Ama şair zoru seçmiş, ilk destanı olmasına, yolun başında bulunmasına karşın, önemsenecek bir düzey tutturmayı başarmıştır.” Ozan Telli

Bu içeriği görüntüleyebilmek için Abone ol; 300’den fazla kitabı, onlarca dergiyi okumaya başla. Aboneysen, buraya tıklayarak giriş yapabilirsin.
  • Üst menüdeki “Abone Ol” sekmesine veya anasayfadaki “Abone  Ol” butonuna tıklayın.
  • Abone ol sayfasında “Ödeme yap” butonuna tıklayın.
  • E-posta adresinizi, adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı girin. Kullanıcı adı ve şifre belirleyin.
  • Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak ödeme yapın. Ödemenizi tek seferde ya da 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz.
  • 1 yıl boyunca, 300’ün üzerinde kitabı epub olarak, onlarca dergiyi de pdf formatında okumaya başlayabilirsiniz.
  • 1 yıl sonunda, yeniden ödeme yaparak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Abone ol

Ginko Dijital Abonelik

Ginko Dijital Kitap Ve Dergi Aboneliği