Kentli Olmak ya da Olmamak

0.00TL den başlayan taksitlerle ...

Cengiz Bektaş, daha önce yayınlarımız arasında çıkan Bak Bak Desinler‘den sonra yaşama kültürü üzerine denemelerini sürdürüyor. Bu kitapta da, insanın yaşadığı ortamı yaşanır kılması, engeller ve aşılma yolları üzerine söyleşiyor okurla, çok çeşitli konulardaki yazılarıyla. ‘İnsan, insan içinde insan olur. İnsan, nerede insanlarla yaşamın çeşitliliğinde birlikte olabilir? Kentte! İnsanları birbirleriyle buluşturan, söyleştiren kentte… Kent buluşma demektir. Kent paylaşma demektir. Peki kenti kim yapar? Nasıl kent olur bir yerleşme? İnsanlar yapar kenti. Ona bir şeyler, kendi çağından, insanlaşma yolunda bir şeyler katabilen insanlar yapar… Kendileri… Bu işi başkalarına bıraktı mı, kent onların olur çıkar. Yönetenlerin, kralların, sultanların, despotların örneğin.

Bu içeriği görüntüleyebilmek için Abone ol; 300’den fazla kitabı, onlarca dergiyi okumaya başla. Aboneysen, buraya tıklayarak giriş yapabilirsin.
  • Üst menüdeki “Abone Ol” sekmesine veya anasayfadaki “Abone  Ol” butonuna tıklayın.
  • Abone ol sayfasında “Ödeme yap” butonuna tıklayın.
  • E-posta adresinizi, adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı girin. Kullanıcı adı ve şifre belirleyin.
  • Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak ödeme yapın. Ödemenizi tek seferde ya da 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz.
  • 1 yıl boyunca, 300’ün üzerinde kitabı epub olarak, onlarca dergiyi de pdf formatında okumaya başlayabilirsiniz.
  • 1 yıl sonunda, yeniden ödeme yaparak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Abone ol

Ginko Dijital Abonelik

Ginko Dijital Kitap Ve Dergi Aboneliği