Bahar Dalı

0.00TL den başlayan taksitlerle ...

“Elif Çınar’ın öyküleri sağlam pabuçtur, bundan emin olun. İçtenliksiz tek satır bulamazsınız. Öyle İstiklal’de yürürken ayağınızdan fırt diye çıkacak iskarpinlerden değil, yürüdükçe ayağımızın şeklini alan, ömür boyu atamayacağınız köselesi el emeği göz nuru kunduralardır onun öyküleri.

Bu mecaz ile güzellemiyorum onun öykücülüğünü, diyorum ki Türkçeyi kullanmaktaki ustalığı şaşırtır insanı. Hele hele, konuşanlara kulak asmışlığı her zaman belli olur. Mark Twain de öğütlemiş genç bir yazara ya, insanlar nasıl konuşuyor kulağını iyi aç da dinle diye. Elif bunun ustası. Öyle ki; onun karakterleri hiç susmasın istersiniz.

Elif Çınar’ın bu öykülerinde kendinize bakacaksınız, izleyeceksiniz kentinizi; öğretilmiş korkulara teslimiyete, insana yabancılaşmaya hakkınız olmadığına bir kez daha kanaat getireceksiniz ve çivi onu bulanda kalacak.” Yusuf Eradam

Bu içeriği görüntüleyebilmek için Abone ol; 300’den fazla kitabı, onlarca dergiyi okumaya başla. Aboneysen, buraya tıklayarak giriş yapabilirsin.
  • Üst menüdeki “Abone Ol” sekmesine veya anasayfadaki “Abone  Ol” butonuna tıklayın.
  • Abone ol sayfasında “Ödeme yap” butonuna tıklayın.
  • E-posta adresinizi, adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı girin. Kullanıcı adı ve şifre belirleyin.
  • Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak ödeme yapın. Ödemenizi tek seferde ya da 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz.
  • 1 yıl boyunca, 300’ün üzerinde kitabı epub olarak, onlarca dergiyi de pdf formatında okumaya başlayabilirsiniz.
  • 1 yıl sonunda, yeniden ödeme yaparak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Abone ol

Ginko Dijital Abonelik

Ginko Dijital Kitap Ve Dergi Aboneliği