Yeni E Sayı 41 (Mart 2020)

0.00TL den başlayan taksitlerle ...

Aylık kültür, sanat ve edebiyat dergisi Yeni e’nin Mart 2020 tarihli 41’inci sayısında dosya konusu Türkiye’yi Değiştiren Kadınlar. İnci Aydın Çolak’ın “Osman Hamdi Bey ve Fatma Aliye Hanım”, Nazife Yaşar’ın “Öyküsü Bitmeyecek Şair: Sennur Sezer”, Melishan Devrim’in “İki Arkeoloğun Hikâyesi: Halet Çambel ve Merve Kaçmış”, Nazlı Toprak’ın “Tülay German: Damarlarımda Kan Değil İsyan Akıyor”, Çiğdem Mezguaşe’nin Sümeyra Çakır’ı anlattığı “Bir Allı Turnanın Uçuşu”, Deniz Türker’in “Kara Saçlarını Kesip Atan Bir Deli Kız: Gülten Akın”, Fulya Alikoç’un “Kurucu, Yıkıcı ve Yakıcı Halide Edip”, Buket Güreli’nin “Güç Yolun Güçlü Yolcusu Mihri Müşfik Hanım” ve Müjgan Özçay’ın Saadet İkesus’u anlattığı “Türk Operasının Kara Böceği” yazılarının yer aldığı dosya Türkiye’de yaşayıp sanat ve edebiyatta zamanın akışına mim koyan kadınları konu ediniyor.

Bu içeriği görüntüleyebilmek için Abone ol; 300’den fazla kitabı, onlarca dergiyi okumaya başla. Aboneysen, buraya tıklayarak giriş yapabilirsin.
  • Üst menüdeki “Abone Ol” sekmesine veya anasayfadaki “Abone  Ol” butonuna tıklayın.
  • Abone ol sayfasında “Ödeme yap” butonuna tıklayın.
  • E-posta adresinizi, adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı girin. Kullanıcı adı ve şifre belirleyin.
  • Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak ödeme yapın. Ödemenizi tek seferde ya da 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz.
  • 1 yıl boyunca, 300’ün üzerinde kitabı epub olarak, onlarca dergiyi de pdf formatında okumaya başlayabilirsiniz.
  • 1 yıl sonunda, yeniden ödeme yaparak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Abone ol

Ginko Dijital Abonelik

Ginko Dijital Kitap Ve Dergi Aboneliği