Yeni E Sayı 45 (Temmuz 2020)

0.00TL den başlayan taksitlerle ...

Aylık kültür, sanat ve edebiyat dergisi Yeni e’nin Temmuz 2020 tarihli 45’inci sayısında dosya konusu Dijitalleşen Popüler Kültür: Kim Kiminle Oynuyor?. Sayfalarında, dijital oyunların sadece ‘Z kuşağı’ olarak da adlandırılan gençlerin en önemli kültürel aktivitelerinden biri değil; yoğun çalışma saatleri ve ekonomik koşullarından kaynaklı ücretli emekçinin de serbest zamanını doldurabildiği nadir etkinliklerden olduğunu belirten dergi, bu mefhumun etraflıca ele alınması gerekliliğini vurguluyor. Bu gereklilik üzerinden hazırlandığı belirtilen dosyada dijital oyunlar, farklı sanat disiplinleri ile ilişkisi ve bir ifade aracı* olarak etkisi bağlamında Berke Soyuer ve Çiğdem Özkan’ın; ortaya çıkışı ve tarihi ile Onur Kavak’ın, ellerinde yükseldiği emekçilerin sektör içerisindeki pozisyonu itibariyle İsmail Gökhan Bayram’ın, yarattığı yayıncılık kültürü ile Olgun Dursun’un ve işçi sınıfıyla kurduğu ilişki gözlemlenerek Levent Gökçek’in yazılarıyla irdeleniyor.

Bu içeriği görüntüleyebilmek için Abone ol; 300’den fazla kitabı, onlarca dergiyi okumaya başla. Aboneysen, buraya tıklayarak giriş yapabilirsin.
  • Üst menüdeki “Abone Ol” sekmesine veya anasayfadaki “Abone  Ol” butonuna tıklayın.
  • Abone ol sayfasında “Ödeme yap” butonuna tıklayın.
  • E-posta adresinizi, adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı girin. Kullanıcı adı ve şifre belirleyin.
  • Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak ödeme yapın. Ödemenizi tek seferde ya da 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz.
  • 1 yıl boyunca, 300’ün üzerinde kitabı epub olarak, onlarca dergiyi de pdf formatında okumaya başlayabilirsiniz.
  • 1 yıl sonunda, yeniden ödeme yaparak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Abone ol

Ginko Dijital Abonelik

Ginko Dijital Kitap Ve Dergi Aboneliği