Yeni E Sayı 55-56 (Mayıs – Haziran 2021)

0.00TL den başlayan taksitlerle ...

Aylık kültür, sanat ve edebiyat dergisi Yeni e’nin Mayıs-Haziran 2021 tarihli 55-56. sayısında dosya konusu Sevgi Soysal. Erendiz Atasü’nün yazısıyla açılan dosyada Sevgi Soysal’ın öykü ve romanlarına dair kapsamlı bir incelemeyi Ayşegül Tözeren’in eleştirel yazısı takip ediyor. Eren Aysan 12 Mart özelinde Sevgi Soysal’ı incelediği yazısında kadın temsiline dikkat çekerken, dosyanın editörlerinden Kadir Yüksel yazarımızın öykülerini inceliyor. Nilüfer Altunkaya sınıflar arası geçiş ve çelişkide Yenişehir’de Bir Öğle Vakti romanından yola çıkarak Sevgi Soysal ile günümüz arasındaki geçiş olanaklarını sunuyor okura. Yıldırım Bölge Kadınlar Koğuşu’nda Yetgül Karaçelik bir görüş gününe konuk oluyor Sevgi Soysal’a, oradan mahkeme kapılarına ve Yürümek romanına perde aralıyor Mehmet Fırat Pürselim. Sevgi Soysal’ın radyo oyunları ve çeşitli yazılarını Dicle Çoban gündeme alırken, Hülya Soyşekerci gazete yazılarını inceliyor. 

Bu içeriği görüntüleyebilmek için Abone ol; 300’den fazla kitabı, onlarca dergiyi okumaya başla. Aboneysen, buraya tıklayarak giriş yapabilirsin.
  • Üst menüdeki “Abone Ol” sekmesine veya anasayfadaki “Abone  Ol” butonuna tıklayın.
  • Abone ol sayfasında “Ödeme yap” butonuna tıklayın.
  • E-posta adresinizi, adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı girin. Kullanıcı adı ve şifre belirleyin.
  • Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak ödeme yapın. Ödemenizi tek seferde ya da 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz.
  • 1 yıl boyunca, 300’ün üzerinde kitabı epub olarak, onlarca dergiyi de pdf formatında okumaya başlayabilirsiniz.
  • 1 yıl sonunda, yeniden ödeme yaparak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Abone ol

Ginko Dijital Abonelik

Ginko Dijital Kitap Ve Dergi Aboneliği