Birlik ve Mücadele Sayı 39 (Mart 2020)

0.00TL den başlayan taksitlerle ...

Batı Afrika Ülkeleri Ekonomik Topluluğu’nun (ECOWAS) Ortak Para Birimi, Fransa ve Temsilcilerinin Sabotaj Hamleleri / Bolivya Komünist Hareketi ve Komünist Enternasyonal / İşçi Sınıfının Artan Sömürüsü / Yagha katliamını lanetliyoruz! Katliam Çetelerinin dağıtılmasını talep ediyoruz! / Komünist Enternasyonal’in, sağ oportünizme karşı mücadele içinde partinin inşasındaki önemi / Devrim somut bir meseledir (Dominik deneyimi ışığında yansımalar) / Fikirlerin mücadelesi / Demokratik Yol ve isçi sınıfının ve emekçi kitlelerin partisinin inşası / “Sarı Yelekliler” Hareketi Üzerine / Emperyalist Kriz ve Sendikal Hareket İçindeki Görevlerimiz / 1921-1924 Yıllarında Komünist Enternasyonal / Meksika Komünist Partisi’nin kuruluşu ve Komünist Enterasyonal / Peru’daki Yönetim Krizine Halkçı Siyasi bir Çözüm İçin! / Günümüz koşullarında enternasyonalizm sorunu üzerine / Söylemden gerçeğe Wallersteincı analiz ve açmazları / Venezuela’da İdeolojik Mücadele ve Askeri Saldırı Tehditleri

Bu içeriği görüntüleyebilmek için Abone ol; 300’den fazla kitabı, onlarca dergiyi okumaya başla. Aboneysen, buraya tıklayarak giriş yapabilirsin.
  • Üst menüdeki “Abone Ol” sekmesine veya anasayfadaki “Abone  Ol” butonuna tıklayın.
  • Abone ol sayfasında “Ödeme yap” butonuna tıklayın.
  • E-posta adresinizi, adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı girin. Kullanıcı adı ve şifre belirleyin.
  • Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak ödeme yapın. Ödemenizi tek seferde ya da 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz.
  • 1 yıl boyunca, 300’ün üzerinde kitabı epub olarak, onlarca dergiyi de pdf formatında okumaya başlayabilirsiniz.
  • 1 yıl sonunda, yeniden ödeme yaparak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Abone ol

Ginko Dijital Abonelik

Ginko Dijital Kitap Ve Dergi Aboneliği