Birlik ve Mücadele Sayı 41 (Aralık 2020)

0.00TL den başlayan taksitlerle ...

Kapitalizm: Koronadan daha tehdit edici! / Çin Komünist Partisi’nin işçi sınıfına ve 1949 Devrimi’ne ihaneti / Onların ‘Demokrasisi’ ve Bizler / Polis şiddeti ve ırkçı suçlar için cezasızlığa karşı, ABD’deki halkların mücadelesiyle dayanışma / Avrupa Birliği’nin işçi sınıfının omuzlarında güçlenmesi / Uluslararası Komünist Hareket’te bir deneyim / Modern revizyonizm, devrim ve sosyalizmin ön cephedeki düşmanı / Sistemden devrimci bir kopuş için / Kovid-19 ve emekçi sınıflar / Revizyonist uçuruma giden yol: Sovyetler Birliği’nin tarihsel deneyimi üzerine notlar / Sınıf bakış açısından İtalya’da koronavirüs / Meksika’da 4T’nin oligarşik rejiminin iki yılı / “Friedrich Engels: Büyük düşünürün ve seçkin bir aktivistin yolculuğu” / Bir propagandacı ve örgütçü olarak Engels / Küba süreci dün neydi? Bugün nedir? / Venezuela’da mücadele, çelişkilerin ortasında ilerliyor

 

Bu içeriği görüntüleyebilmek için Abone ol; 300’den fazla kitabı, onlarca dergiyi okumaya başla. Aboneysen, buraya tıklayarak giriş yapabilirsin.
  • Üst menüdeki “Abone Ol” sekmesine veya anasayfadaki “Abone  Ol” butonuna tıklayın.
  • Abone ol sayfasında “Ödeme yap” butonuna tıklayın.
  • E-posta adresinizi, adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı girin. Kullanıcı adı ve şifre belirleyin.
  • Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak ödeme yapın. Ödemenizi tek seferde ya da 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz.
  • 1 yıl boyunca, 300’ün üzerinde kitabı epub olarak, onlarca dergiyi de pdf formatında okumaya başlayabilirsiniz.
  • 1 yıl sonunda, yeniden ödeme yaparak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Abone ol

Ginko Dijital Abonelik

Ginko Dijital Kitap Ve Dergi Aboneliği