Birlik ve Mücadele Sayı 45 (Kasım 2022)

0.00TL den başlayan taksitlerle ...

Bangladeş’ten rapor / Batı Afrika Sahel-Sahara’da gerici iç savaş / Emperyalistler arası savaş, mevcut ekonomik kriz, halklar ve devrimci güçler / Fas’ta popülizm ve Marksistler olarak konumumuz / Yemen’in insani felaketi ve medya sansürü / Çin emperyalizminin dış politikasının temel aracı olarak “çok taraflılık” / Emperyalizm ve savaş / Kahrolsun faşist sağın yeni darbe planı! / Türkiye’de göçmen işçiler, sınıf mücadelesi ve sosyalist bakış / Emperyalist bloklar ve gerçeklik / Popülizmin Tunus versiyonu / Pakistan’daki emperyalist hakimiyetin tarihi / Meksika’da burjuvalar arası çelişkiler / Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’nin kuruluşunun yüzüncü yıldönümü / Ukrayna’dan elinizi çekin! / Komünistler ve ulusal sorun / Yeni İskandinav Sosyalizmi – Kooperatif Sosyal Demokrasi / Brezilya halkının gerçek bağımsızlığı için mücadele (1822-2022) / Maymun çiçeği etrafındaki LGBTQIA+ karşıtı damgayı yıkın! 

Bu içeriği görüntüleyebilmek için Abone ol; 300’den fazla kitabı, onlarca dergiyi okumaya başla. Aboneysen, buraya tıklayarak giriş yapabilirsin.
  • Üst menüdeki “Abone Ol” sekmesine veya anasayfadaki “Abone  Ol” butonuna tıklayın.
  • Abone ol sayfasında “Ödeme yap” butonuna tıklayın.
  • E-posta adresinizi, adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı girin. Kullanıcı adı ve şifre belirleyin.
  • Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak ödeme yapın. Ödemenizi tek seferde ya da 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz.
  • 1 yıl boyunca, 300’ün üzerinde kitabı epub olarak, onlarca dergiyi de pdf formatında okumaya başlayabilirsiniz.
  • 1 yıl sonunda, yeniden ödeme yaparak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Abone ol

Ginko Dijital Abonelik

Ginko Dijital Kitap Ve Dergi Aboneliği