Birlik ve Mücadele Sayı 43 (Ocak 2022)

0.00TL den başlayan taksitlerle ...

Afganistan ve ABD işçi sınıfı aktivistlerinin görevi / 3 Ekim 1990: GDR’nin ilhak edildiği gün / Bangladeş’teki siyasal durum üzerine kısa bir rapor / Toprak işleyenindir / Siyah kölelik ve kapitalist üretim tarzı / Yoksul köylü ve tarım proletaryasının mücadelesi ve gerçek kurtuluşuna giden yol / Partinin işçi sınıfı içinde, iş yerlerinde ve sendikalardaki çalışması / Dominik Cumhuriyeti’ndeki komünistler için beş eylem çizgisi / “21. yüzyıl sosyalizmi”nden ilericiliğe / Avustralya’ya denizaltı satışı / Kovid-19 ve kapitalizmin genel krizi / Küresel emperyalizm çağında proletarya ve işçi sınıfı / İtalya’da mafya, ekonomi ve iktidar ilişkisi / Uluslararası durumun bazı unsurları ve ekonomik kriz / Güney Asya’da kadınlara baskı ve kadın özgürlük hareketleri / Sırbistan’daki tüm işçiler baş kaldırmalı! / Ernesto “Che” Guevara’nın siyasi ve ekonomik ideolojisinin boyutları / Tunus’ta ilk komünist hücre 100 yıl önce ortaya çıktı (2. bölüm) / Üretken ve üretken olmayan emek: Tarihsel bir özet / Komünist hareketin 20. yüzyılın ilk yarısındaki tartışmaları… / Sınıf mücadelesi ilerliyor 

Bu içeriği görüntüleyebilmek için Abone ol; 300’den fazla kitabı, onlarca dergiyi okumaya başla. Aboneysen, buraya tıklayarak giriş yapabilirsin.
  • Üst menüdeki “Abone Ol” sekmesine veya anasayfadaki “Abone  Ol” butonuna tıklayın.
  • Abone ol sayfasında “Ödeme yap” butonuna tıklayın.
  • E-posta adresinizi, adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı girin. Kullanıcı adı ve şifre belirleyin.
  • Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak ödeme yapın. Ödemenizi tek seferde ya da 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz.
  • 1 yıl boyunca, 300’ün üzerinde kitabı epub olarak, onlarca dergiyi de pdf formatında okumaya başlayabilirsiniz.
  • 1 yıl sonunda, yeniden ödeme yaparak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Abone ol

Ginko Dijital Abonelik

Ginko Dijital Kitap Ve Dergi Aboneliği