Birlik ve Mücadele Sayı 44 (Temmuz 2022)

0.00TL den başlayan taksitlerle ...

Biden ve Putin’in savaşını reddediyoruz / Kongre’den BJP’ye / Marksist politik ekonomi ile kripto varlıkları ve blok zinciri analiz için notlar / Kapitalizm ve savaş / Ukrayna’da savaş: Emperyalist saldırganlık ve dünya egemenliği için toprakların yeniden bölüşülmesi savaşı / Sağlık profesyonelleri – küresel bir meta / Dominik Cumhuriyeti’nde demokrasi sorunu üzerine / Komünist Parti’nin sınıfsal yapısı / Fas’ta Durum / Rupture dergimizin yeni sayısı / Proletarya diktatörlüğü ve halk demokrasileri üzerine bazı sorular / Entelektüeller ve komünizm / Ekolojik kriz, kapitalizm ve bilimsel sosyalizm / Seçim sürecinden çıkarılabilecek dersler / Devam eden bir görev olarak kitle hareketlerinin Sovyetleştirilmesi / Ukrayna’daki savaş, sadece ABD ve Rusya arasında yaşanan emperyalist bir savaş mı yoksa aynı zamanda Ukrayna halkının ulusal kurtuluş savaşı mı? / Merkez Komite’nin ülkede hüküm süren durumla ilgili olarak parti aktivistlerine hitabı / “Yeşil kapitalizm” aldatmacası / İki partili sistemden kopuş, tarihsel perspektiflerin bir görevi / Bir savaşlar ve devrimler çağı

 

Bu içeriği görüntüleyebilmek için Abone ol; 300’den fazla kitabı, onlarca dergiyi okumaya başla. Aboneysen, buraya tıklayarak giriş yapabilirsin.
  • Üst menüdeki “Abone Ol” sekmesine veya anasayfadaki “Abone  Ol” butonuna tıklayın.
  • Abone ol sayfasında “Ödeme yap” butonuna tıklayın.
  • E-posta adresinizi, adınızı soyadınızı ve telefon numaranızı girin. Kullanıcı adı ve şifre belirleyin.
  • Kredi kartı veya banka kartınızı kullanarak ödeme yapın. Ödemenizi tek seferde ya da 12 aya varan taksitlerle yapabilirsiniz.
  • 1 yıl boyunca, 300’ün üzerinde kitabı epub olarak, onlarca dergiyi de pdf formatında okumaya başlayabilirsiniz.
  • 1 yıl sonunda, yeniden ödeme yaparak aboneliğinizi uzatabilirsiniz.

Abone ol

Ginko Dijital Abonelik

Ginko Dijital Kitap Ve Dergi Aboneliği